wtorek, 5 lutego 2013

Zwycięskie potyczki z trójkątami czyli weekendowe warsztaty patchworkowe

W sobotę i w niedzielę pod patronatem firmy Bernina odbyły się w Warszawie warsztaty patchworkowe. Organizowane były przez Anię Sławińską, która zaprosiła mnie, żebym je razem z nią poprowadziła. Uczestniczki kursu miały różne umiejętności szycia, niektóre z nich po raz pierwszy usiadły przy maszynie, ale wszystkie dały sobie świetnie radę. Były pełne pasji, cierpliwości i wyobraźni. I chociaż Ania zaproponowała trzy projekty, wymagające mniejszych lub większych umiejętności, większość pań wybierała ten najtrudniejszy. Czyli trójkąty!!! A przy okazji odkrywały, ile możliwości daje ten jeden wzór. Poniżej kilka zdjęć z warsztatów. Więcej zdjęć i informacji na blogu Ani Sławińskiej.
A ja chciałabymm podziękować wszystkim uczestniczkom za udział w tych warsztatach. Wasza pasja i radość tworzenia były zaraźliwe. I wiele się od was nauczyłam. Pozdrawiam was serdecznie i do zobaczenia na następnych warszatatach.

3 komentarze:

 1. Marzenko, mam nadzieję że nie zmęczyłaś się naszym naruszeniem że nierówno nam wychodzi:) już się nie mogę doczekać co będzie na kolejnych zajęciach:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Marudzeniem chciałam napisać. Durny telefon się nie słucha a weryfikacja mnie dobija:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marudzenia nie pamiętam, za to pamiętam fajne towarzystwo, które mam nadzieję znów zobaczyć :)

   Usuń