sobota, 3 marca 2018

Konkurs "Patchwork i quilt od podstaw"


Ogłaszam zapowiedziany przy wydaniu książki konkurs dla wszystkich osób, które ją kupiły. Te, które tego nie zrobiły, ale mają ochotę na patchworkową lekturę zapraszam do zajrzenia TUTAJ, gdzie opisuję warunki zakupu. 
Dzisiaj część pierwsza konkursu.


Bardzo proszę przeczytajcie regulamin konkursu, który umieszczam na dole!!! 
Sponsorem dzisiejszych nagród jest firma K.O.M.A, polski przedstawiciel marki OLFA, a samymi nagrodami są dwa zestawy: bardzo fajna i bardzo praktyczna mata oraz super trwałe ostrze do noża krążkowego firmy OLFA. Czekają Was dwa zadania do wykonania. Po pierwsze (I), należy odpowiedzieć na cztery pytania związane z moją książką i sponsorem (podpowiadam: warto zajrzeć do książki oraz na stronę sponsora www.olfa.pl lub po prostu poszukać w internecie); po drugie (II), trzeba przedstawić pracę, którą chcecie się pochwalić. Obydwie części wysyłacie w jednym mailu na adres: marzenakrzewicka@wp.pl z dopiskiem Konkurs I

I. Dzisiejsze pytania są ssstrrrasznie trudne i brzmią następująco:

1.     W jakich dniach odbył się Tokyo International Great Quilt Festival 2018?

2.     W którym roku pojawił się pierwszy nóż krążkowy (oczywiście OLFY)?

3.     Jaką średnicę (w mm) mają ostrza OLFA® Endurance, które zadebiutowały na rynku kilka miesięcy temu?

4.     Jaka jest cecha charakterystyczna nowej maty OLFA FCM-A3?

 Na pytania odpowiadajcie po prostu tak:

1.     Odpowiedź

2.     Odpowiedź itd

W tym samym mailu wrzućcie do załącznika zdjęcie swojej pracy. W nazwie zdjęcia powinno znaleźć się nazwisko autorki/autora. Ponieważ noże i nożyczki OLFY mają charakterystyczny żółty kolor, w zgłaszanym quilcie/patchworku powinien to być kolor dominujący ilościowo (np. największa ilość żółtych łatek) lub występujący w głównej roli (np. kompozycja z żółtymi kwiatami). Prace, które brały udział w wystawie związanej z firmą Fiskars, są, ze zrozumiałych względów, wyłączone w tym tygodniu z konkursu.

Supertrwałe ostrza Olfy pewnie już znacie, a jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądają maty będące nagrodami w tym tygodniu, zajrzyjcie tutaj: http://www.olfa.pl/pl/product/185/17

Zgłoszenia wysyłajcie do czwartku (8.03.18) do godziny 20.00. Ja będę sprawdzać odpowiedzi na pytania, sponsor  wybierze spośród nadesłanych prac dwie. Ogłoszenie wyników w sobotę (10.03.18) o godzinie 12.00.

Miłej zabawy!

Regulamin konkursu związanego z książką „Patchwork i quilt od podstaw"
1. ORGANIZATOREM KONKURSU jest firma Fibrum z siedzibą w Warszawie, przy ul. Fasolowej 23, reprezentowana przez Marzannę Krzewicką.

2. SPONSORAMI nagród są: firma K.O.M.A (Kraków. ul. Stoczniowców 3), Outlet Tkanin (www.outlettkanin.pl, sklep stacjonarny Warszawa, ul. Czerniakowska 155/110), EMB Systems (www.modanaszycie.pl, Warszawa ul. Szczotkarska 50), Juki Europe (Warszawa, ul. Poleczki 22), sklep Toiowo.sklep.pl (www.toiowo.sklep.pl ).

3. UCZESTNIKAMI KONKURSU mogą być osoby dorosłe, które kupiły (!) książkę „Patchwork i quilt od podstaw”. 

4. Konkurs składa się z czterech oddzielnych segmentów. Warunki każdego segmentu konkursowego będą ogłaszane w kolejne soboty od dnia 3.03.2018. Zgłoszenia będą przyjmowane do czwartku następującego po danej sobocie, do godziny 20.00, czyli każdy segment konkursowy będzie trwał 6 dni. Ogłoszenie wygranych – sobota następująca po czwartku, godzina 12.00.

5. Segmenty konkursowe są niezależne od siebie. Oznacza to na przykład, że: uczestnicy konkursu mogą brać udział tylko w wybranych segmentach, a nie we wszystkich, nagrodzone osoby mogą zgłaszać swój udział w następnych segmentach, ale już nagrodzone prace nie powinny być zgłaszane powtórnie, nawet jeśli spełniają wymogi.

5. Zgłoszenia do konkursu należy wysyłać na adres: marzenakrzewicka@wp.pl z dopiskiem Konkurs, dodając numer segmentu. Np. zgłoszenia wysyłane w pierwszym tygodniu mają dopisek Konkurs I, w drugim – Konkurs II, itd.

6. Każdy segment konkursowy składa się z dwóch części: należy odpowiedzieć na pytania podane przez organizatora oraz przesłać zdjęcie pracy mającej wymagane w danym tygodniu cechy. Zdjęcie musi być podpisane imieniem i nazwiskiem autora/autorki.

7. Poprawność odpowiedzi sprawdza organizator konkursu, firma FIBRUM. Sponsor nagród wybiera spośród sprawdzonych zgłoszeń dwie prace. Nagrody wysyłane są na adres podany przez osoby nagrodzone przez firmę FIBRUM.

8.  Podane przez uczestników dane firma Fibrum wykorzystuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jedynie w związku z organizacją konkursu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz