sobota, 9 grudnia 2017

Książka „Patchwork i quilt od podstaw”


Informacje dla osób pragnących kupić książkę:

Książka „Patchwork i quilt od podstaw” ma 184 strony, czyli objętość dwóch książek o tematyce craftingowej. Ma miękką, kartonową okładkę o aksamitnym wykończeniu, wydrukowana jest na matowym papierze kreda silk. W środku można znaleźć 568 zdjęć. Jest i klejona, i zszywana, więc będzie służyła przez wiele, wiele lat. Podzielona jest na cztery części: 1/ opis wszystkich potrzebnych gadżetów i sposoby ich użytkowania; 2/ patchwork, czyli zszywanie różnych kształtów łatek; 3/ quilting, czyli metody pikowania; 4/ wykańczanie na różne sposoby. Więcej o zawartości książki pisałam tutaj (klik), a poniżej umieszczam streszczenie całości oraz cztery przykładowe strony.
Gdzie można kupić 
Przez pierwsze 4-6 tygodni od dnia dzisiejszego (9 grudnia) książka będzie sprzedawana tylko i wyłącznie przeze mnie oraz (za kilka dni) przez zaprzyjaźnione sklepy - internetowo i stacjonarnie (np. Outlet Tkanin klik, Kiltowo klik). Dopiero po tym terminie pójdzie również do księgarni i prawdopodobnie Empiku. Książkę można kupić obecnie z niniejszego bloga. Od początku roku będzie dostępna też z mojej strony internetowej (która obecnie jest w tzw. budowie).

Cena

W przeciwieństwie do metody sprzedaży, którą stosują obecnie księgarnie, pierwsze osoby będą mogły kupić ode mnie książkę po cenie promocyjnej, a dopiero potem osiągnie ona cenę ostateczną. UWAGA z dnia 14 stycznia! Utrzymuję nadal cenę promocyjną, czyli książka jeszcze ciągle kosztuje 59 zł. Zarówno u mnie, jak i w zaprzyjaźnionych sklepach. Koszt promocyjny książki, czyli przez pierwsze cztery tygodnie (do 8 stycznia), wynosi 59 zł, po tym terminie książka będzie kosztować 66 zł. Każdy kupujący otrzyma potwierdzenie sprzedaży. (Książka wydana jest przez wydawnictwo Fibrum, które zarejestrowałam w zeszłym roku właśnie z myślą o niej). Jako osoba sprzedająca produkt przez internet mam też obowiązek oddzielnie poinformować kupujących o regulaminie sprzedaży i możliwościach zwrotu, które podaję na samym końcu.

Sposób zamawiania

Osoby zainteresowane kupnem książki proszę najpierw o zamówienie jej pod adresem mailowym: marzenakrzewicka@wp.pl. W mailu powinien znaleźć się zwrot: "Zamawiam książkę „Patchwork i quilt od podstaw”. Następnie proszę podać zamawianą ilość książek, adresata i adres, na który mają być wysłane oraz czy książka ma być z autografem lub dedykacją (jeśli z dedykacją, proszę podać treść), a także jaka ma być forma wysyłki (o czym poniżej). Następnie poproszę o przelew na konto Banku Millenium 63 1160 2202 0000 0003 2304 7306. W przelewie proszę o podanie takich danych, które ułatwią mi identyfikację osoby kupującej, czyli imienia i nazwiska oraz adresu – muszę wiedzieć, że wysyłam książkę właściwej osobie. Powyższe dane będą wykorzystane jedynie w celu wysłania książki, a także poinformowania osoby zamawiającej, że książka została wysłana.

Formy wysyłki

Książka będzie wysyłana za pomocą Poczty Polskiej tego samego dnia po otrzymaniu przelewu lub w ciągu następnych 1-2 dni. Koszt przesyłki wynosi 14 zł – powinna znaleźć się u adresata następnego dnia po wysyłce. Określenie powinna podkreślono mi na poczcie kilka razy :) Przy dwóch książkach koszt wysyłki wynosi 16 zł. Przesyłka trzech książek kosztuje 19 zł, warto więc zamawiać ją np. z kimś znajomym. Mogę również wysłać książkę do paczkomatu InPost - kosztuje to 12,99 zł. Osoby prowadzące sklepy i/lub zainteresowane zamówieniem większej ilości egzemplarzy proszę o wcześniejszy kontakt pod adresem mailowym marzenakrzewicka@wp.pl

Konkurs i warsztaty

W związku z wydaniem książki na Facebooku, na mojej stronie https://www.facebook.com/marzenakrzewickapatchwork/ przez cztery kolejne tygodnie w lutym dla osób kupujących będzie odbywał się konkurs, związany z książką i sponsorowany przez firmy, które przyczyniły się do jej powstania: Brother, Galplast, Juki, K.O.M.A (przedstawiciel Olfy) oraz Outlet Tkanin. Z góry zapraszam do udziału. Zapraszam również na warsztaty, które odbędą się w związku z premierą książki w Outlecie tkanin na ul. Czerniakowskiej 155 w Warszawie 27 i 28 grudnia. Udział w warsztatach dla osób, które kupiły książkę lub nabędą ją w trakcie warsztatów, będzie bezpłatny.

 
Książka „Patchwork i quilt od podstaw” - regulamin sprzedaży, zwroty i polityka prywatności
I. Informacje ogólne
1. Niniejszy regulamin dotyczy sprzedaży książki Marzeny Krzewickiej „Patchwork i quilt od podstaw”, która została wydana przez wydawnictwo Fibrum w 2017 roku. Sprzedaż prowadzi firma Fibrum Marzanna Krzewicka, ul. Fasolowa 23/21a, 02-482 Warszawa. Adres poczty elektronicznej marzenakrzewicka@wp.pl
2. Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem witryny internetowej mananko.blogspot.com
II. Złożenie zamówienia
1. Klient zamawia książkę pod adresem mailowym marzenakrzewicka@wp.pl W mailu powinien znaleźć się zwrot: Zamawiam książkę „Patchwork i quilt od podstaw” oraz następujące dane: zamawiana ilość książek, imię i nazwisko adresata i adres, na który będzie realizowana wysyłka, oraz forma wysyłki. Książka na życzenie zamawiającego może być z autografem lub dedykacją (jeśli z dedykacją, zamawiający podaje w mailu jej treść).
2. Kupujący dokonuje przelewu na konto w Banku Millenium 63 1160 2202 0000 0003 2304 7306, w przelewie powinna znaleźć się suma kosztu książki oraz kosztów wysyłki.
III. Realizacja wysyłki
1. Po odnotowaniu przelewu firma Fibrum wysyła książkę przesyłką poleconą za Pomocą Poczty Polskiej zgodnie z wytycznymi podanymi na zamówieniu przez Klienta.
2. Wysyłka realizowana jest przez firmę Fibrum tego samego dnia po otrzymaniu przelewu lub w ciągu następnych 1-2 dni.
3. Zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej koszt przesyłki poleconej priorytetowej wynosi 11 zł, wysyłka dwóch książek kosztuje 14 zł, a trzech 19 zł.
4. Firma Fibrum informuje kupującego drogą mailową, że książka została wysłana.
5. Firma Fibrum dołącza do przesyłki Potwierdzenie sprzedaży.
IV. Odstąpienie od kupna
1. Klient może zwrócić książkę sprzedającemu w terminie 14 dni przez złożenie stosownego oświadczenia, wysłanego na adres mailowy lub stacjonarny podany w pkt. I.1. Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie.
2. Termin 14 dni następuje od daty dostarczenia książki.
3. Firma Fibrum z chwilą otrzymania oświadczenia od Klienta prześle na jego adres potwierdzenie otrzymania oświadczenia.
4. Prawo do zwrotu przysługuje Klientowi tylko wtedy, kiedy książka jest w dobrym stanie, czyli w takim, w jakim została mu wysłana: nie będzie zniszczona jej zawartość, grzbiet lub okładka, a także nie będzie zawierała śladów świadczących o jej kopiowaniu.
5. Zwrotowi nie ulega książka, w której na życzenie Klienta umieszczony został autograf lub dedykacja.
6. Książka w stanie nienaruszonym powinna zostać odesłana przez Klienta na adres firmy Fibrum podany w pkt. I.1 - niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni.
7. Firma Fibrum po otrzymaniu książki zwróci Klientowi poniesione przez niego koszty, nie później niż w ciągu 14 dni.
V. Ochrona danych osobowych
1. Podane przez Klienta dane firma Fibrum wykorzystuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, jedynie w związku ze sprzedażą książki.
34 komentarze:

 1. Gratuluję. Jutro złożę zamówienie. Mam nadzieję, że książek wystarczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super,że juz jest, bedzie pod choinkę wspaniałym prezentem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzena przelew zrobiony mail wysłany czekam na książkę z dedykacją <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Mail wysłany. Przelew zrobiony. Będę miała prezent pod choinkę

  OdpowiedzUsuń
 5. zaraz wysylam maila! jak tez się ciesze! może wreszcie zrozumiem ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książka dzisiaj będzie wysłana.

   Usuń
  2. Dziękuję, i przepraszam za przypadkowe usunięcie wpisu.Pozdrawiam Joanna Machowska

   Usuń
 7. baaaardzo się cieszę i gratuluję Marzenko!
  szepnęłam już mojemu Mikołajowi :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że szept pomoże:)

   Usuń
  2. pomógł :)
   widziałam dziś przypadkiem, co mój Mikołaj wyjął ze skrzynki.... ale ciiii... grzecznie poczekam do Wigilii...
   dzięki Marzenko za owocną współpracę z M. :)

   Usuń
  3. To rzeczywiście jesteś grzeczną dziewczynką, ja bym nie wytrzymała...

   Usuń
 8. Marzenko złożyłam zamówienie, wysłałam pieniądze i ksiązki nie mam. Czy były już wysyłane?

  OdpowiedzUsuń
 9. Dostałam pod choinkę !!! już czytam i jest super! Bardzo przyda mi się! Dziękuje! Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja dopiero dziś zamówiłam i zrealizowałam przelew. Trochę mi zeszło :)
  Szczęśliwego Nowego Roku, wszelkiej pomyślności i sukcesów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki i pozdrawiam noworocznie. Coś mi mówi, że ten roki MUSI być udany :)

   Usuń
 11. Wow, absolutely fantastic blog. I am very glad to have such useful information.

  หนังชีวประวัติ

  OdpowiedzUsuń
 12. Marzeno zamawiam, wysyłam e-maila, jutro robię przelew :) Miłego tygodnia życzę :)

  OdpowiedzUsuń